DUL BİR BAYANIM ATEŞİMİ SÖNDÜRMEK İSTERSEN HEMEN ARA! 00237 811 10 80

Evet arkadaşlar kameralı azgın adam yine karşınızda bu sefer spor salonuna giden güzel bebek gibi kızı sikiyor.Azgın erkek kamerasını yine eline alıp sokağa çıkıyor ve bakıyor etrafına sokak bomboş biraz morali bozluluyor ama yine ümidini kaybetmiyor. Az sokakta dolaştıkran sonra azgın adam karşısına çıkan güzel kızı hedefliyor ve merhaba diyerek sohbete başlıyor. Azgın adam çok hemen kızın sexi vücudunu kameraya alırken bir yandan sorular sormaya başlıyor. Sexsi çıtır kız beni neden çekiyorsun diyerek gülümsüyor. Azgın adam hemen nereye gittiğini soruyor ve çıtır güzel kız spor salonuna gidiyorum fitness yapıyorum diyor. 2 blok ötedeki spor salonuna gittiğini söylüyor azgın adam hemen yalan söyleyerek amatör boks yaptığını ve oraya gittiğini söylüyor çıtır kız inanıp azgın adamla beraber spor salonuna gidiyorlar. Yürürken azgın adam çıtır kıza sana çok para vericem o güzel sexi memelerini görmek istiyorum der.

Çıtır rus kızı hemen kenarda çalıların arkasında memelerini gösterip parasını alır. Azgın adam bi teklif daha sunar ve daha fazla para vereceğini söyler benimle sikişmeni istiyorum amını ve götünü o güzel vücudunu görmek istiyorum diyor. Tatlı çıtır kız bu teklifi kabul eder çünki para konuşuyor. Çıtır kızla beraber spor salonuna girerler ortam çok güzeldir boş ve tenha kimsecikler yok tam sikişilcek yer. Tatlı çıtır kız hemen azgın adamın pantolonu indirir azgın adamın penisini yalamaya başlar. Tatlı kız sexs konusunda tecrübeli olduğunu belirtmek için azgın adamın yarrağını tatlı şekilde dili ile penisin başında daireler çizerek yalamaya başlar. Yarrak yalamayı seviyorum diyerek kahkaha atar. Azgın adam iyice azarak penisi damarlı ve devasa şekilde büyük onun bir amcığa ihtiyacı olduğunu anlayan tatlı çıtır kız hemen ayağa kalkar ve güzel götünü göstermeye başlar daha sonra götünün iki  yanağını elleri iyi ayırır azgın adamın önünde şov yapmaya başlar.

Çıtır kız domalır ve hadi sok amıma sok diye seslenir azgın adama. Azgın adam hemen yarrağını biraz okşadıktan sonra domalan çıtır kızın amına penisinin kafasını sokarak sikmeye başlar. Bu posizyonda azgın adam bi süre siktikten sonra kızı sırt üstü yatırır ve çıtır kızın ayaklarını ayırarak daracık amcığına ulaşır. Çıtır kızın şeftali gibi amcığını ağlatana kadar sert şekilde sikmeye devam eder. Çıtır kız kendinden geçer var amından zevk suyu fışkırır o kadar çok orgazım olmuştur ki çığlık atarak tüm spor salonunu inletir. Sexin doruklarına varan bu 2 çift bi süre bu posizyonda çılgınlarca sikiştikten sonra azgın adam çıtır kıza sikini yalatarak yüzüne boşalır çok sert ve güzel siktiğini söyleyen çıtır kız ondan çok hoşlanır artık fakbady oldular. Bol sikişli günler…