DUL BİR BAYANIM ATEŞİMİ SÖNDÜRMEK İSTERSEN HEMEN ARA! 00237 811 10 80

Olgun sarışın bayan cinsel duyarlılığı köreldiği için sikiş doktoruna gider. Sikiş ofisine gelen olgun sarışın kadın sikiş ofisindeki doktora problemini anlatır. Sikiş doktoru bi güzel dinledikten sonra olgun sarışın kadını uyarır sana bi hap vereceğim ama bu hap çok etkili cinsel iteğini aşırı derecede arttıracak ateşin yükselecek amnın suyu akacak ve yarrak yemek isteyeceksin. olgun sarışın kadın biraz çekinerek bu işlemin gerçekleşmesini kabul eder. Daha sonra sikiş doktoru bu bayana gizemli hapı verir. olgun sarışın kadın hapı içer içmez 5 dakika içinde etkisini görmeye başlar ve yerinde duramaz.

Olgun sarışın kadın sürekli gözleri sikiş doktorunun yarrağına bakar. olgun sarışın kadın fazla dayanamaz ve ne olursa olsun ya benim amımı sik yada yarrağını azıma ver diye bağırmaya başlar. Sikiş doktoru burası bi ofis lütfen burda yapmayalım ben işimi yapıyorum sakin ol demesine rağmen olgun sarışın kadın adamın pantolonunun fermuarını indirir ve o kocaman penisini yalamaya başlar. olgun sarışın kadın ağzındaki kocaman penisi boğazına kadar alır yarrak yemekten boğulana kadar içine sokmaya çalışır. Sikiş doktoru yarrağının yalanadığından çok mutludur ve penisi gayet güzel şekilde sertleşmiş ve büyümüş haldedir. olgun sarışın kadın hemen yakışıklı doktorun pantolonunu indirir ve o kocaman penisin üstüne oturmaya çalışır. olgun sarışın kadının daracık amcığı o kadar uyumlu bir penisle karşılaştığı için çok şanslıdır. Sanki bir makine gibi amının sikilmesinden hoşlanıyordu. Azgın doktor hemen olgun sarışın kadını domaltır yatağın üzerinde ve kadının arkasında geçere 25 Cm yarrağını kadının tam amının ortasına sokarak yavaş yavaş olgun sarışın kadının içine girmeye başlar. Daha sonra sikiş doktoru yatağa oturarak olgun sarışın kadını üstüne alır. olgun sarışın kadın uygun pozisyonunu alarak kocaman yarrağın üstüne oturur. Bir yandan sikiş doktoru koca memeli kadının göğüslerini okşayarak yalamaya başlar. olgun sarışın kadın o kadar fazla orgazım olmuştur ki vajinasına giren penisin boyutu ve büyüklüğünün bir önemi kalmamıştır. çünki artık her amına giren yarraktan çok tatmin ve zevk almaya başlamıştır. Sikiş doktoru yarrağını olgun sarışın kadının amına soktuğunda memeleri sürekli havaya bi yukarı bir aşşağı hopluyor daha fazla sert ve zorlayarak sikmeye çalısıyor. Vajinası sulanan olgun sarışın kadın çığlık atarak boşalmaya başlar. olgun sarışın kadın her bağırmasında doktor daha fazla sert sikmeye karar verir.

Sikiş doktoru bu posizyonda uzun süre siktikten sonra olgun sarışın kadının amının içine boşalır ve tüm spermleri amının içinde kalır. ikiside çok mutludur. Cinsel duyarlılığının tekrar canlandığını anlayan olgun sarışın kadın artık sexs yapmaktan kaçınmaz ve önüne gelen yakışıklı erkeklere amını siktirmeye devam eder…

1701